Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wycieczka integracyjna klas pierwszych

Dnia 29 września klasy 1TL oraz 1TIM wraz z wychowawcami Panią Agatą Pietrasik-Leśniak, Panem Krzysztofem Wawrzynem oraz Panią Andżeliką Modlińską pojechali na wycieczkę integracyjną do Manufaktury w Łodzi.
Uczniowie pojechali na film pt. “Mistrz”, który opowiada o przedwojennym mistrzu w wadze koguciej Tadeuszu Pietrzykowskim o pseudonimie “Teddy”. Mężczyzna trafił do Auschwitz w pierwszym transporcie w 1940 roku. Został oznaczony numerem 77 i podczas 3-letniego pobytu stoczył kilkadziesiąt zwycięskich walk na ringu, w których stawką było jego życie.
Po skończonym seansie uczniowie udali się do kręgielni, w której w 6 osobowych grupach grali w kręgle i świetnie spędzali ze sobą czas. Zrobiliśmy wspólne zdjęcia.

klasy pierwsze 1klasy pierwsze 2klasy pierwsze 3


Następnie był czas wolny. Uczniowie wspólnie zjedli posiłek i delektowali się razem spędzonym czasem
Dzięki tej wycieczce uczniowie zdecydowanie lepiej się poznali, wymienili swoje spostrzeżenia odnośnie szkoły i już z niecierpliowością czekają na kolejny wyjazd.