Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Udział w akcji "SPACEREM RODZINNIE LUB BIEGIEM PO ADOPCJĘ"

W sobotę 23.10.21 r. wzięliśmy udział w akcji "SPACEREM RODZINNIE LUB BIEGIEM PO ADOPCJĘ" organizowanej w PRZYTULISKU DLA ZWIERZĄT W GŁOWNIE.

przytulisko1przytulisko2

Uczniowie uczestniczyli w spacerach i biegu z pieskami, mogli posilić się herbatką i słodkim poczęstunkiem.

przytulisko 3przytulisko 4

Dodatkową atrakcją była możliwość porozmawiania z aktorami: Renatą Dancewicz, Antonim Królikowskim, Grzegorzem Daukszewiczem oraz stylistką Jagą Hupało.

przytulisko 5

Obecność celebrytów była związana z ogólnopolską akcją WIELCY MAŁYM, w czasie której powstaje kalendarz z czworonożnymi pupilami .

przytulisko 7przytulisko 8
Nasza współpraca z Przytuliskiem trwa od dawna, a wkrótce Szkolne Koło Wolontariatu będzie zbierało karmę dla zwierzaczków.

przytulisko 9
Cały czas przyjmujemy nakrętki, które można przynosić do pokoju pedagoga.

przytulisko 11

Mocno zachęcamy do pomagania, odwiedzania piesków w Przytulisku i wyprowadzania ich na spacerki 

przytulisko 13