Zajęcia j. angielskiego!!!

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na zajęcia języka angielskiego, dzięki którym w sposób efektywny opanujesz najbardziej uniwersalny język świata, przydatny na co dzień i na rynku pracy.

Oprócz tradycyjnej metody zajęć oferujemy Tobie naukę z wykorzystaniem platformy
e-learningowej, dzięki której, po zalogowaniu się do systemu będziesz miał dostęp do materiałów szkoleniowych 24 godziny dziennie 7 dni w tygodniu w swoim domu!!!

W ramach zajęć odbędziesz dodatkowo 3 godziny lekcyjne w tygodniu w tym 2 godziny nauczania metodą tradycyjną oraz 1 godzinę metodą e’learningową. Otrzymasz od Nas książkę z ćwiczeniówką i płytę CD/DVD do nauki!
Łącznie, oferujemy Tobie 90 godzin lekcyjnych zajęć w roku szkolnym, w trakcie których skupimy się na zwiększeniu twoich kompetencji w zakresie języka angielskiego branżowego o profilu zgodnym z kierunkiem nauczania w szkole. Maturzystów przygotujemy do egzaminu dojrzałości.

Liczba miejsc jest ograniczona!!!

Zajęcia realizowane są w ramach projektu pn. „Wyższe kompetencje kluczowe poprzez ICT dla szkół zawodowych powiatu zgierskiego” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Człowiek – najlepsza inwestycja

Dokumenty rekrutacyjne dostępne w sekretariacie szkoły.